Черліденг - це не просто спорт

30 січ. 2024
30 січня 2024 року в ліцеї № 17 відбулись змагання з черлідингу серед учнів 5-х класів І-го шкільного етапу у рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» під керівництвом Миронової Л.П. Ми продовжуємо пошуки найталановитіших претендентів на участь у шкільній команді з черліденгу, яка буде представляти наш ліцей на міських замаганнях.

Черліденг - це не просто спорт

Черліденг - це не просто спорт, а ще командна підтримка, позитивні емоції, творчий розвиток особистості. Рухова активність, спілкування з однолітками, позитивна атмосфера допомагають виробити творчі задатки і лідерські якості, подолати комплекси та навчитися досягати цілей.

30 січня 2024 року в ліцеї № 17 відбулись змагання з черлідингу  серед учнів 5-х  класів І-го шкільного етапу у рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» під  керівництвом Миронової Л.П. Ми продовжуємо пошуки найталановитіших претендентів на участь у шкільній команді з черліденгу, яка буде представляти наш ліцей на міських замаганнях.

Дівчатка показали свої вміння у танцювальному і гімнастичному мистецтві, уміння швидко запам'ятовувати матеріал, свою артистичність.

Було відібрано ще 4 претендентки на участь у команді ліцею.