Починаємо наш шлях з черліденгу

26 січ. 2024
Починаємо наш шлях з черліденгу 26 січня 2024 року в ліцеї 17 відбувся І (шкільний) етап змагань з черліденгу серед учнів 4-х класів з метою виявлення найсильніших учасників для формування майбутньої команди нашого закладу. Важливою вимогою до майбутніх членів команди було мати такі вміння і навички: працелюбність, достатня фізична підготовка, координація, гнучкість, витривалість, артистичність, гімнастичні та танцювальні вміння.

Починаємо наш шлях з черліденгу

26 січня 2024 року в ліцеї 17 відбувся І (шкільний) етап змагань з черліденгу у рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» серед учнів 4-х класів з метою виявлення найсильніших учасників для формування майбутньої команди нашого закладу. Важливою вимогою до майбутніх членів команди було мати такі вміння і навички: працелюбність, достатня фізична підготовка, координація, гнучкість, витривалість, артистичність, гімнастичні та танцювальні вміння.

Змагання з цього нового виду спорту, що поєднує в собі елементи гімнастичних та танцювальних рухів, проходили дуже дінамічно і яскраво. Вболівальники активно підтримували улюблені команди черлідерів, які прагнули досягти значних результатів та розпочати свій шлях у яскравий спорт, наповнений позитивними емоціями.

Претендентами на участь у шкільній команді були відібрані 3 талановитих учасниці.