«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…»

22 січ. 2024
«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…» За ініціативи Президента України Володимира Зеленського в ліцеї № 17 розпочався проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Учасники будуть боротися за перемогу у п` яти дисциплінах: футзал, волейбол(дівчата), волейбол (хлопці), баскетбол,черлідинг. Цей проєкт розрахований, щоб розвивати спорт, вибудовувати особистість, розвивати відчуття суперництва, лідерські якості, виявляти талановитих спортсменів. Віримо в те,що учні нашого закладу досягнуть високих результатів і принесуть славу нашому ліцею.

«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…»