Звіт роботи учнівського самоврядування

10 січ. 2024
Звіт роботи учнівського самоврядування 09 січня 2024 року в ЦПО «Соняшник» був проведений захід «Звіт роботи учнівського самоврядування за І семестр 2023-2024 навчального року» в умовах військової агресії рф проти України. У звіті Голова учнівського самоврядування ліцею № 17 Бойчук Вікторія акцентувала роботу нашого закладу на національно-патріотичному вихованні учнів. Незважаючи на складну ситуацію, виховна робота була зосереджена на тісному зв` язку учнів самоврядування з педагогічним колективом. Учні постійно брали активну участь у проведенні міських заходів, акцій , конкурсів.

Звіт роботи учнівського самоврядування

09 січня 2024 року  в ЦПО «Соняшник» був проведений  захід «Звіт роботи учнівського самоврядування за І семестр 2023-2024 навчального року» в умовах  військової агресії рф проти України. У звіті   Голова учнівського самоврядування ліцею № 17  Бойчук Вікторія акцентувала роботу нашого закладу на національно-патріотичному вихованні  учнів. Незважаючи на складну ситуацію, виховна робота була зосереджена на тісному зв` язку учнів самоврядування з педагогічним колективом.  Учні постійно брали  активну участь у проведенні міських  заходів, акцій , конкурсів.

Роботу учнівського самоврядування вважати задовільною.        Бажаємо успіхів у ІІ-ому семестрі 2024 року!

Працюємо далі!