Новий рік наближається

27 груд. 2023
Новий рік наближається Напередодні свята Нового року учні 2-Б класу, вони ж вихованці гуртка "Жовто-блакитні серця" відвідали Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського і переглянули новорічну виставу "Детективна історія Гензеля і Гретель". Діти з захопленням спостерігали за сюжетом, співпереживали героям казки і допомагали розплутати цю детективну історію.

Новий рік наближається

Напередодні свята Нового року учні 2-Б класу, вони ж вихованці гуртка "Жовто-блакитні серця" відвідали Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського і переглянули новорічну виставу "Детективна історія Гензеля і Гретель". Діти з захопленням спостерігали за сюжетом, співпереживали героям казки і допомагали розплутати цю детективну історію. Крім перегляду вистави, дітям вдалося зазирнути за лаштунки, побувати на сцені разом з героями казки і зробити з ними фото напам'ять. Учні й учениці після вистави поділилися своїми враженнями від перегляду казки.