На свято Миколая

14 груд. 2023
На свято Миколая День Святого Миколая – велике церковне свято, яке щорічно відзначають всі українці. Найбільше його ,звісно, люблять діти – за приємну традицію, згідно з якою, слухняним дітям святий приносить подарунки. Цього року відзначаємо День Святого Миколая за оновленим календарем 6-го грудня. Напередодні дня Святого Миколая діти писали листівки, малювали малюнки з проханнями нагородити їх за добрі вчинки. Так відбулось і у нас.

На  свято Миколая

День Святого Миколая – велике церковне свято, яке щорічно відзначають всі українці. Найбільше його ,звісно, люблять діти – за приємну традицію, згідно з якою, слухняним дітям  святий приносить подарунки. Цього року відзначаємо День Святого Миколая за оновленим календарем 6-го грудня. Напередодні дня Святого Миколая діти  писали листівки, малювали малюнки з проханнями нагородити їх за добрі вчинки. Так відбулось і  у нас. Миколай завітав в наш ліцей і привітав всіх зі святом. Учням 1-4 –х класів подарував солодкі подарунки за слухняність, старанність, працьовитість.  Щирі посмішки, які сяяли щастям, були на обличчі кожного.