Волонтерство - це поклик душі

12 груд. 2023
Волонтерство - це поклик душі В ліцеї № 17 надзвичайно активний волонтерський рух. Учні, вчителі, батьки надають військовим допомогу, беруть участь в благодійних акціях, не стоять осторонь подій, які відбуваються в країні. Постійно проводять акції на підтримку ЗСУ.

Волонтерство  -  це поклик душі

В ліцеї № 17 надзвичайно  активний волонтерський рух. Учні, вчителі, батьки надають військовим допомогу, беруть участь в благодійних акціях, не  стоять осторонь подій, які відбуваються в країні. Постійно  проводять акції на підтримку  ЗСУ.

04.12.2023 року в нашому ліцеї була проведена акція «Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає», в якій взяли участь батьки, лідери, вчителі.  Були зібрані необхідні для воїнів речі, продукти, утеплювачі, медикаменти. Учні писали листи с побажаннями, малювали малюнки, виготовляли оберегів-ангелів. Діти розуміють, що світ тримається на добрих та гарних вчинках і реально діють, роблячи корисну справу для Перемоги.

Прес-Центр