Благодійний ярмарок "Донатим на ЗСУ"

3 жовт. 2023
27 - 28 вересня 2023 року в нашому ліцеї № 17 відбувся благодійний ярмарок «Донатим на ЗСУ!», в якій взяли активну участь учні 1-11 класів.

Благодійний ярмарок «Донатим на ЗСУ!»

27 - 28 вересня 2023 року  в нашому ліцеї № 17 відбувся благодійний ярмарок  «Донатим на ЗСУ!», в  якій взяли активну участь учні 1-11 класів. Ідея та організація ярмарку належала учнівському самоврядуванню. Головна мета цього ярмарку  -  збір коштів для наших захисників. Цей захід показав, що у нас єдине бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а головне – підтримати  Збройні Сили України. Адже завдяки нашим захисникам і захисницям ми можемо сьогодні  навчатися і працювати. Щиро вдячні нашим учням, учителям та батькам за те, як всі з великою душею і теплом відгукнулись до благодійного ярмарку.

Йдемо вперед до Перемоги!