Вибори 2023

27 вер. 2023
До виборів готувались заздалегідь. На посаду Голови учнівської організації ліцею подали заявки 4 представника нашого ліцею: Попелянець Анатолій (9-Г), Кобринець Ангеліна (9-В), Матвієнко Андрій (9-Б), Бойчук Вікторія (8-А).

Вибори  2023

До виборів  готувались заздалегідь.  На посаду Голови учнівської  організації ліцею подали заявки 4 представника нашого ліцею: Попелянець Анатолій (9-Г), Кобринець Ангеліна (9-В), Матвієнко  Андрій (9-Б), Бойчук Вікторія  (8-А). Ці кандидати представили свої  програми, які ознайомили учнів ліцею  з  планом дій. Кожен з них хотів переконати, що саме він зможе зробити життя ліцею більш демократичним, цікавим і змістовним. У вестибюлі на стенді були розташовані їх фото та програми. Була створена виборча дільниця,  де головою обрали Беккель Дарину (11-А),також були обрані члени комісії та лічильна комісія.  26 вересня 2023р.  о 9.10  розпочалася виборча кампанія, у якій брали участь учні 5-11 класів. Кожен виборець отримав бюлетень та зміг висловити свою думку щодо кандидатів на посаду. О  15.00  вибори було закінчено. Відкриття скриньки відбулось після закінчення голосування о 15.10  в присутності спостерігачів ,                                                                                                  голови виборчої комісії та членів лічильної комісії. За результатами голосування на посаду Голови учнівського самоврядування набрали голосів кандидати:  Бойчук Вікторія (8-А) – 162,  Кобринець Ангеліна (9-В) -127,        Матвієнко Андрій (9-Б) – 111,  Попелянець Анатолій (9-В)  -  97.