Вміння бачити прекрасне Шкільний етап Всеукраїнських конкурсів «Моя Україна», «Неосяжна моя Україна»

18 вер. 2023
З 05 вересня 2023 року в нашому ліцеї проходив перший етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та туристсько –краєзнавчий конкурс фоторобіт «Неосяжна моя Україно!», в якому брали участь учнівські колективи 2 – 11-х класів.

Вміння бачити прекрасне

Шкільний етап Всеукраїнських конкурсів

«Моя Україна», «Неосяжна моя Україна»

З  05 вересня 2023 року  в нашому ліцеї проходив перший етап  Всеукраїнського конкурсу робіт  юних фотоаматорів «Моя Україно!» та туристсько –краєзнавчий конкурс  фоторобіт «Неосяжна моя Україно!», в якому брали участь учнівські колективи 2 – 11-х  класів. Мета конкурсів вміщала в собі пошук та розкриття юних талантів , подальший розвиток фотоаматорства.  На конкурси були представлені світлини, що відображають чарівну красу рідного краю, безмежні простори України.

Жюрі підвело підсумки конкурсу фоторобіт «Неосяжна моя Україно!» та роботи юних фотоаматорів «Моя Україно!». Кращими з них були визначені роботи :  Приходько К. (2-Б),  Лещенко С.(2-Г),  Скрипченко А. (8-В),  Юхно Д. (10-А), Борщ О. (11-Б).  Ці  фотороботи направлені на територіальні  етапи  в    ЦПО «Соняшник» та в Центр науково-технічної творчості.

Побажаємо їм успіхів у подальших змаганнях !