«Школа відкриває двері»

1 вер. 2023

«Школа відкриває двері»

Перше вересня – це особливе свято! Це зустріч з друзями, вчителями, радість від спілкування, пізнання невідомого і цікавого. Попри всіх негараздів військового часу освітянське життя живе. І свято Першого дзвоника – це завжди хвилююча подія особливо для наймолодших учнів – першокласників, а також для випускників, для яких це останній першовересень. На подвір’ ї ліцею №17 зібрались вчителі, учні, батьки, гості. Урочисте свято розпочинають учні 9-Г класу Попелянець Анатолій та Шкуренко Ліля з вшанування пам’ яті загиблих у війні. Звучить метроном. Лунає державний Гімн України. Святкову лінійку оголошують відкритою. Присутні вітають 1-А, 1-Б, 1-В класи. Цьогоріч, зі стартом НУШ, сядуть за парти 105-ть першокласників. Їх подорож у Країну Знань становитиме 12 років!             Для них одинадцятикласники підготували  цікаві подарунки – це різнокольорові кульки з щирими побажаннями, які піднялись у блакитну височінь. Цікавим було і вітання батьків одинадцятикласників, в ході якого першокласників привітали короваєм, а директор ліцею засіяв малечу зерном пшениці, як знак добротного родючого майбутнього. Старт новому навчальному року: Перший дзвоник дають учень 11 –Б класу Лінчевський Назар  та  першокласниця Яроцька  Варвара. Урочисте свято закінчено.   Першокласники у супроводі класних керівників проходять під рушниками у свої класи 2023 – 2024 навчального року.