Подяка воїнам

5 вер. 2022
1 вересня учні 1-Б класу Білоцерківського ліцею-гімназії № 17 (класний керівник Товмаш Наталія Олександрівна) розпочали проект «Лист подяки» до наших героїв- захисників, які охороняють дитинство, з вірою, що завдяки мужності та витривалості воїнів, ворог обов` язково відступить і настане довгоочікуваний Мир.

Подяка  воїнам

1 вересня  учні  1-Б класу Білоцерківського ліцею-гімназії №  17 (класний керівник Товмаш Наталія Олександрівна)  розпочали проект  «Лист подяки»  до наших героїв- захисників, які охороняють  дитинство, з вірою, що завдяки мужності та витривалості воїнів, ворог обов` язково відступить і настане  довгоочікуваний  Мир. Подяку у вигляді «солодкої листівки» передасть на передову батько- волонтер учениці 1-Б класу Анісімової Єви.

Прес - центр