ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

21 лют. 2022
20 лютого 2022 року в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів. Саме в цей день ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував життям заради нашого майбутнього. У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед тими, для кого «справедливість», «гідність»,«свобода», «Україна» були не просто словами,а сенсом їх життя.

ГЕРОЇ   НЕ  ВМИРАЮТЬ

20 лютого 2022 року в  Україні вшановують Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів. Саме в цей день ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував життям заради нашого майбутнього. У глибокій скорботі низько схиляємо голови  перед  тими,  для кого «справедливість», «гідність»,«свобода», «Україна» були не просто словами,а сенсом їх життя. І для нас є святим обов` язком гідно вшанувати Героїв, щоб ми пам` ятали, щоб ми їх не зрадили.

Зберігаючи відданість ідеалам гідності та свободи, ми повинні утверджувати національну єдність та високо цінувати кожну мить життя у незалежній європейській Україні.  Із метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні учні  10 класу  БЗШ № 17  Строкань Богдан, Паламарчук Костянтин, Мельник Анна, Заграничний Олександр, Бойко Дмитро (рій «Громовиця») взяли участь у патріотичному онлайн-форумі «Зима,що нас змінила».У неділю  (20.02.) на мітинг з метою  вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні прийшли  і педагогічні працівники нашої школи.  Вічна пам` ять та низький уклін Героям України !!!