16 лютого - День єднання

16 лют. 2022
16 лютого Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем єднання. Це особливий день в житті українського народу, який прагне жити в мирі та свято берегти непорушність кордонів своєї землі.

16 лютого - День єднання

16 лютого Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем єднання.

Це особливий день в житті українського народу, який прагне жити в мирі та свято берегти непорушність кордонів своєї землі. Президент розпочав марафон єднання та звернувся до народу з промовою: «Всіх нас об’єднує єдине бажання жити в мирі, щасливо… Бо ми в себе вдома,ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. І ніхто – тільки ми разом зможемо наш дім захистити».В нашій школі БЗШ №17 учні прийшли в вишиванках. З самого ранку розпочалася акція солідарності. На подвір’ї школи урочисто був піднятий Державний прапор України. О 10-00 учні вишикувались на поверхах школи і гучно співали Державний Гімн України.

Тільки разом ми зможемо захистити рідну країну

Прес-цент