10 лист. 2016

Вітаємо призерів ІІ етапу ВСУО з української мови та літератури (Саражинський Богдан - 7-А клас - ІІІ місце, Новохацький Руслан - 10 клас - ІІ місце з біології) та їх керівників Совенко В.В. і Семененко Л.Є.
9 лист. 2016

СВЯТО ОСЕНІ

В 1-А класі відбулося Свято осені.
8 лист. 2016

Майстер - клас

"Тортик,мульти-пульти"
7 лист. 2016

Літературний ранок "КРАСА І БАГАТСТВО УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА"

До дня української писемності та мови
5 лист. 2016

Майстер - клас

"Тортик, мульти-пульти"
5 лист. 2016

Виховна година «Великі права маленької людини»

4 листопада студентами-практикантами КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» та класним керівником Комайгородською Т. В. в рамках правової декади було проведено виховну годину «Великі права маленької людини».
4 лист. 2016

Правова вікторина «Права та обов’язки школяра»

Cтуденти-практиканти КВНЗ КОР «Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу» разом із класним керівником Безуглою Т.І. 3 листопада 2016 року в БЗШ №17 провели правову вікторину «Права та обов’язки школяра» для учнів 5-х класів.

"45 чарівних слів"

Оголошено результати творчого конкурсу "45 чарівних слів" організованого редакцією журналу "Початкова школа"

ЗНО і ДПА 2017!

Міністерство освіти нещодавно затвердило порядок проходження ДПА, ЗНО та деякі особливості вступу в 2017 році. Розповідаємо про усі деталі вступної кампанії: коли буде ЗНО та ДПА-2017, початок реєстрації та пробне ЗНО, які предмети потрібно здавати і документи подавати, що таке пріоритетність, як визначити конкурсний бал та чи будуть тести з ДПА у ЗНО.
28 жовт. 2016

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ДЛЯ НАЩАДКІВ

Учнями БЗШ №17 була організована і проведена екологічна акція.