Екологічна акція "Чистий берег"-2014

Яка повинна бути сучасна молодь? Молодь, що зможе підняти з колін нашу Батьківщину і зробити її квітучою. Над цим питанням замислювався кожен.10-Б, довго не думаючи, взяли граблі та інше спорядження й пішли впевненим строєм на акцію «Чистий берег». І зовсім не здивувалися, коли побачили біля того берегу багато своїх ровесників, дітей та старших за себе людей. Ці люди працювали так старанно, що 10-Б, на чолі зі своїм наставником, захотів показати, що він кращий!Залунали веселі голоси і робота почала кипіти. Забряжчали граблі,залунали співи. Все сміття, що було на тому березі почало тікати від цих завзятих юнаків і дівчат. Але вони не пропускали жодної смітинки і вперто ловили цих втікачів. Робота була настільки цікавою, що завзятці і не помітили, як прибрали свою територію. На душі з’явилася радість від виконаної роботи. Подув теплий вітерець, трави та молоде листячко тихо зашелестіли. І ми зрозуміли, що то берег дякує. Але нам не потрібно ані подяки, ані похвали, адже то наша батьківщина, то батьківщина для наших дітей та правнуків. Хоч ми і не зробили чогось грандіозного, але хоч трішки наблизилися до омріяної мети. Ось такою, на думку 10-Б класу, повинна бути молодь ХХІ ст. І тоді наша ненька -Україна загомонить, як і ці завзятці, у веселому співі, разом будуючи красиве і світле майбутнє для наших нащадків.
Створено 29.04.14
Альбом школи