Сучасна освіта Білої Церкви - 2014

25.03.2014 року в БЗШ І-ІІІ ст. №20 відбулось урочисте відкриття виставки педагогічної майстерності "Сучасна освіта Білої Церкви - 2014". Активну участь у виставці взяв педагогічний колектив нашої школи. Директор школи Грушник Б.В., заступник директора з НВР Новохацька Л.В., учителі Денисюк Н.В., Балас М.В., Костенко Т.Д., Алєксєєнко О.І. презентували напрацювання вчителів у номінаціях "Початкова освіта", "Світова література", "Українська мова і література", "Психологія", "Російська мова", "Історія", "Фізика". Під час виставки було нагороджено вчителя хімії Шаповал О.Г. за ІІ місце у міському конкурсі "Інноваційні підходи до організації роботи з обдарованими учнями" та директора школи за ІІ місце в обласному конкурсі на кращий веб-сайт школи серед загальноосвітніх закладів області"
Створено 01.04.14
Альбом школи