Останній дзвоник 2019

24 трав. 2019
Сьогодні, 24 травня, у нашій школі відбулася урочиста лінійка, на якій пролунав останній дзвоник. Він сповістив усіх учнів про закінчення ще одного навчального року, а випускників сповістив про останню мить, коли шкільний дзвоник задзвенить.

Велика шкільна родина, гості зібралися на квітучому шкільному подвір'ї сонячного ранку. Відкрилилінійку учні 4-Д класу Злочевський Богдан та Шкуренко Лілія, сьаршокласники Бойчук Єлизавета та лідер учнівського самоврядування Снаговський Андрій.

Звернувся з вітальним словом до випускників директор школи Грушник Борис Володимирович. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бєлаш Олександра Павлівна оголосила переможців року та вручила кубок 4-В класу та 10-Б класу. Почесні грамоти отримали учні за успішне навчання тта призові мсця у конкурсах.

Зі словами благословення звернулися батьки 11-класників та вручили коровай "на щастя - на долю". У виконанні випускниці 11-Б класу Бондаренко Аліни пролунав гімн школи.

На завершення свята через арку з вишитих ршників випускники заходили на останній урок до рідної школи.