19 лютого – День Герба України

21 лют. 2024
19 лютого – День Герба України Герб держави України символізує мир і творчу працю, спорідненість поколінь. Він є продовженням історичних традицій українського народу. До цього дня учні 9-Г класу підготували для 5-9-х класів інформаційну хвилинку на тему: «Тризуб – символ волі і слави». Сьогодні, коли ведуться воєнні дії і наші воїни протистоять зовнішній агресії, наші державні символи набувають особливого значення. Солдати гинуть і отримують поранення,звільняють окуповані території, але вірять, що саме національні символи України принесуть їм успіх і допоможуть досягти довгоочікуваної перемоги.

19 лютого – День Герба України

Герб держави України символізує мир і творчу працю, спорідненість поколінь.  Він є  продовженням історичних традицій українського народу.

Сьогодні, коли ведуться воєнні дії  і наші воїни протистоять зовнішній агресії, наші державні символи набувають особливого значення. Солдати гинуть і отримують поранення,звільняють окуповані території, але вірять, що саме національні символи України принесуть їм успіх і допоможуть досягти довгоочікуваної перемоги.

Ми як народ здатні на надзвичайні зусилля й великі перемоги. І кожен із нас – справжній патріот – може і зобов’язаний докластися до них.