Найбільш дипломована десятикласниця

18 трав. 2023
Талант співати – це Божий дар. Саме такий дар має Мельник Дарина – учениця 10-А класу нашого ліцею №17. Співати Даринка почала з п` яти років. З самого дитинства дівчинка брала участь у пісенних конкурсах, де займала призові місця.

Найбільш  дипломована десятикласниця

Талант співати – це Божий дар. Саме такий дар має Мельник Дарина – учениця  10-А класу нашого ліцею №17.

Співати Даринка почала з п` яти років. З самого дитинства дівчинка брала участь у пісенних конкурсах, де займала призові місця. У 2019 році разом з вокальним ансамблем

«Контакт +» була учасником фестивалів в Чорногорії,Грузії,

де отримала нагороду Гра-Прі. Коли почалась війна, Дарина

була активною учасницею благодійних концертів для дітей-

біженців. «Я не мрію про велику сцену, та пісня завжди буде поруч»,- скромно говорить Даринка.

б