Гімн - серце країни

14 бер. 2023
10 березня – День Державного Гімну України – одного з головних символів нашої держави. Це візитна картка, яка підтверджує її існування. Гімн України дуже символічний, має глибокий і пророчий сенс для нашого народу. Особливо сьогодні, коли українці продовжують творити історію нашої незламності, ціною власного життя виборюють нашу самобутність і волю.

Гімн  -  серце  країни

10 березня – День Державного Гімну України – одного  з головних символів нашої держави.  Це візитна картка,  яка підтверджує  її  існування. Гімн України дуже символічний, має глибокий і пророчий сенс для нашого народу. Особливо сьогодні, коли українці продовжують творити історію нашої незламності, ціною власного життя виборюють нашу самобутність і волю. До цього дня учні нашого ліцею( 7- 11 класи) підготували патріотичний захід  «Гімн –серце країни» з використанням відеоматеріалів, музичних супроводів,  активізації присутніх, а саме відповідей на запитання журналістів, що стосується державного символу. Особливістю було  й те, що гімн учні співали на інших мовах світу. Це свідчить про те,  що наша країна відома, велична, незламна у своїх прагненнях до свободи. Адже,коли звучить гімн, ми всі єдині!  А відтак жодному ворогу не вдасться зламати наш дух, знищити наш народ і нашу країну.

Слава Україні !   Героям  Слава !

Прес - центр