ТАРАС ШЕВЧЕНКО - УКРАЇНИ СИН

14 бер. 2023
Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета і художника. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.

ТАРАС  ШЕВЧЕНКО  -  УКРАЇНИ СИН

Щороку  9 березня українці  по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета і художника.  Завдяки своєму  життю та творчості великий митець надихав  патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої  неньки  України.  До Шевченківських  днів учні нашого ліцею підготували ряд заходів. В  1-7 класах були проведені бесіди про життя і творчість Т.Шевченка, конкурси віршів. Класний керівник 1- А класу Поліщук Т.М. підготувала  відеоролик «Велична  слава  Кобзаря», де у виконанні маленьких першокласників  звучали вірші  Кобзаря.  Вчитель української мови та літератури  Юрченко Н.М.  провела патріотичний флешмоб (9-В, 8-А) «Буде тобі, враже, як Шевченко  скаже». Учениця 10-Б класу  Семененко Олександра (керівник  Денисюк Н.М.) взяла участь в міському онлай-конкурсі «Борітеся –поборите» (відеорезентація поезій Шевченка).  Класний керівник    11  класу (вчитель української мови та  літератури Слаква О.М.)   підготувала  читців творів Т. Шевченка «Тараса думки будуть жити у віки» на міський  онлайн-конкурс.