Благодійна акція

8 лют. 2023
Потреби ЗСУ сьогодні життєво важливі. Саме в єдності народу, фінансової та моральної підтримки, волонтерської діяльності також залежить результат війни. За ініціативою дітей нашого ліцею № 17 ініційовано збір коштів на придбання для захисників необхідної зброї «На дрон».

Благодійна акція

Потреби ЗСУ сьогодні життєво важливі.  Саме в єдності народу,  фінансової та моральної підтримки,  волонтерської діяльності також залежить результат  війни.  За  ініціативою дітей нашого  ліцею  № 17 ініційовано збір коштів на придбання для захисників необхідної зброї «На дрон». До акції залучились всі.  І сьогодні ми активно ведемо збір коштів і віримо, що саме наша допомога зробить крок ближчим до перемоги. Сподіваємося, що наша волонтерська справа допоможе відбити  ворога з нашої землі та принесе країні Мир.  Робимо все, щоб підтримати  ЗСУ.

Голова комісії «Волонтери»         В.Ходаківська