Пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2019
5 років минуло, як Україна прощалася із загиблими на Майдані. Згідно з Указом президента України 20 лютого оголошено Днем Героїв Небесної Сотні.

Спочатку ці люди вимагали права вибору, потім їм довелося вимагати права жити. І ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти їх прагнення. Вони гинули та не здавалися...

20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдан Героями, які віддали найцінніше - життя.

І сьогодні ми, учні БЗШ №17, вшанували неоціненний подвиг Героїв, які загинули відстоюючи свободу і незалежність нашої країни. Так учні 8-А класу Карташов Владислав, Стеценко В'ячеслав, Козоріз Софія, Кукурудз Анна підготували інформативний лист "Пам'яті Герої Небесної Сотні"для учні 3-11 класів. Учні 7-х класів підготували стіннівки. Для нас є святим обов'язком гідно вшанувати пам'ять Героїв і не зраджувати цій пам'яті.

Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять Герої Небесної Сотні, яка "Як Ангел у небо полетіла..."