Міський етап Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків»

14 лист. 2018
14 листопада 2018 року в приміщенні Станції юних натуралістів м. Білої Церкви Київської області відбувся міський етап Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків»

Наша школа розташована на Заріччі – одному з найзеленіших і найкомфортніших мікрорайонів міста. Тут і річка, і Голендерня, і острів Дитинства – все своє рідне. Ми народилися і живемо на масиві Піщаний – це наймолодший район нашого міста, так званий «спальний район». Тут відсутні промислові підприємства, у вікна наших багатоповерхівок, зазирає ранкове сонце, а ми милуємося його посланцями на Землі, величезними соняхами на полі, що розташоване впритул до будинків. Та назва мікрорайону така сіра, невиразна – Піщаний, а нам хотілося б Парковий, Березовий гай, Липові алеї, Каштановий чи Вишневий. Тому, коли нам ще 7-микласникам  запропонували роботу в гуртку «Лісівники-дендрологи» для того щоб самим прийняти участь у вирощуванні саджанців, а потім у озелененні нашого мікрорайону ми з радістю погодилися і жодного разу про це не пошкодували. Тепер ми - десятикласники, наступного року ми закінчуємо школу, але справу нашу буде продовжено. Ми готуємо собі гідну зміну. Вже другий рік разом з нами у гуртку працюють учні 3-Г класу, які беруть активну участь у всіх видах робіт - збирають насіння, готують його до висіву, доглядають за саджанцями.

За рішенням журі робота нашого гуртка була визнана однією із кращих, нас було нагороджено почесною грамотою, а наших керівників подяками.

Звіт нашої роботи