Збережемо ресурси планети !

28 бер. 2024
Збережемо ресурси планети ! Впродовж березня 2024 року в ліцеї № 17 була проведена інформаційна кампанія щодо збереження енергетичних та водних ресурсів планети. По закінченню був оголошений конкурс малюнків учнів 5-6-х класів з таких напрямків: «Вода- безцінний дар природи», «Вода-колиска життя», Вода-чарівниця життя», «Ми за чисту енергію!» «Енергозберігання – це наше майбутнє!» «Економ електроенергію!», «Вода і організм», «Одна капля рятує світ!», «Бережіть воду!», «Електрику зберігай, про Україну, друже, дбай!»

Збережемо ресурси планети !

Впродовж березня 2024 року в ліцеї № 17 була проведена інформаційна кампанія щодо збереження енергетичних та водних ресурсів планети. По закінченню був оголошений  конкурс малюнків учнів  5-6-х класів з таких напрямків: «Вода- безцінний дар природи», «Вода-колиска життя», Вода-чарівниця життя»,  «Ми за чисту енергію!» «Енергозберігання – це наше майбутнє!» «Економ електроенергію!», «Вода і організм», «Одна капля рятує світ!», «Бережіть воду!», «Електрику зберігай, про Україну, друже, дбай!»

Журі в складі: Грушника Б.В.,Черниш О.М., Міщенко Н.О., Мітлицької  В.В., Ольховської  Л.В. будуть проведені підсумки малюнків та будуть названі переможці.