Шевченківські дні у ліцеї

11 бер. 2024
«Наш незабутній Шевченко – Кобзар» під такою назвою в ліцеї №17 в рамках Шевченківських днів проведено різноманітні заходи, метою яких було на прикладі життя і діяльності Кобзаря виховувати любов до рідної землі, свого народу, мови і культури; сприяти усвідомленню власної ролі й відповідальності в майбутньому за долю нашої держави; вшанувати пам` ять геніального українського поета.

Шевченківські дні у ліцеї

«Наш  незабутній Шевченко – Кобзар»  під такою назвою в  ліцеї №17  в рамках  Шевченківських днів  проведено різноманітні заходи, метою яких було на прикладі життя і діяльності Кобзаря виховувати любов  до рідної землі, свого народу, мови і культури; сприяти усвідомленню власної ролі й відповідальності в майбутньому за долю нашої держави; вшанувати пам` ять геніального українського поета.

Вчителі української мови та літератури провели ряд заходів присвячених  210-ій  річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

27.02.24 . У 9-А класі був проведений диспут на тему: «Шевченко і сучасність»(вчитель Юрченко Н.М.), на якому учні активно обговорювали особистість генія України в реаліях сьогодення.

О1.03.24.  учнями 9-В класу (вчитель Совенко В.В.) була проведена літературна вікторина «Маловідомий Шевченко».Учні доводили свою пошукову роботу та обізнаність із життям та творчістю поета.

05.03.24.Вчитель Денисюк Н.В. підготувала літературно-музичну композицію «Жінки у творчій долі Шевченка» у 9-ому –Г класі.

06.03.24. Вчитель Кондріяненко С.М.  охопила учнів 7-А класу літературною  грою  «Як ми знаємо творчість Кобзаря».

08.03.24. Вчитель музики Міщенко Н.О. разом з вокально-інструментальним ансамблем та учнями 9-Г класу підготувала експрес-хвилинку  для  молодшої та середньої ланки. Ансамбль вокалістів виконав пісню на слова  Т.Шевченка, який залишив по собі незабутнє враження.