ВІТАЄМО !!!

28 лист. 2023
Вітаємо ! 22 листопада 2023 року був проведений творчий вечір «За Гідність і Свободу», на якому були оголошені результати конкурсу юних поетів і прозаїків «До України серце прихилю». Серед учасників були запрошені і учні нашого ліцею № 17 Сидоренко Софія (10-Б) та Злочевський Богдан (9-Г). Твори, представлені на конкурс, засвідчили високий патріотизм, захоплення мужністю і героїзмом захисників України та глибокою любов ю до свого народу. На творчому вечорі Сидоренко Софія (10-Б) продекламувала свій вірш «Мій Янгол носить шеврони».

Вітаємо !

22 листопада 2023 року був проведений творчий вечір «За  Гідність і Свободу», на якому були оголошені результати конкурсу юних поетів і прозаїків «До України серце прихилю». Серед учасників були  запрошені і учні нашого ліцею № 17  Сидоренко Софія (10-Б) та  Злочевський Богдан (9-Г). Твори, представлені на конкурс, засвідчили високий патріотизм, захоплення мужністю і  героїзмом захисників України та глибокою любов ю  до свого народу. На творчому вечорі Сидоренко Софія (10-Б) продекламувала свій вірш «Мій  Янгол носить шеврони». Злочевський Богдан свою творчість «Цвіт України» присвятив українцям, які переживають тяжкі воєнні часи.  За результатами міського територіального конкурсу самодіяльних поетів і прозаїків були нагороджені Грамотами:

Сидоренко Софія (10-Б) – ІІ  місце;

Злочевський Богдан (9-Б) – ІІ місце;

Ольшевський Олександр (2-В)- ІІ місце

Вітаємо переможців конкурсу!  Бажаємо подальших успіхів та творчих перемог!