Усесвітній День Гідності

21 лист. 2023
Усесвітній День Гідності Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) — це проєкт, мета якого — спонукати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях. До державного свята Дня Гідності та Свободи з 21 листопада до 10 грудня Україна удев’яте долучиться до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 8 років вже взяли участь 420 997 учасниць і учасників із 3 234 закладів освіти.

Усесвітній День Гідності

Цього року вихованці рою "Жовто-блакитні серця" нашого ліцею долучилися до відзначення цього дня. Діти створили "Хмаринку гідності", визначили для себе, якою може бути гідність. Ознайомились із принципами гідності. Також послухали гімн гідності, який написа на підтримку Всесвітнього Дня Гідності музикант-еволюціоніст Дейв Стюарт, а виконала хіп-хоп-співачка Надіра-X. Ознайомились із думками людей різних країн, що на їх погляд є гідність і зробили свої висновки. Виконали вправи "Об'єднані і гідні", "Гідність на долоні", "Мій гідний учинок", що допомогло дітям зрозуміти свою цінність як людини, цінність інших людей, а також, що наша сила у єдності нашого народу. Учні і учениці долучилися до унікального міжнародного фестивалю "Розмалюй сердечко". А також написали листи самі собі у майбутнє, де зазначили, що вони будуть робити протягом року, щоб бути гідною людиною.

Нині тисячі гідних і сміливих чоловіків і жінок боронять наш із Вами спокій та незалежність у лавах ЗСУ, а ми їм ДЯКУЄМО, ВІРИМО в них і всіляко допомагаємо.

#gdignity

#gdignityUkraine