День Гідності і Свободи

21 лист. 2023
День Гідності і Свободи 21 листопада 2023 року 10-та річниця Дня Гідності І Свободи. Україна – це територія Гідності і Свободи. Такими нас зробили дві революції: Майдан 2004 року,який був святом Свободи, і революція Гідності 2013-го. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою автентичніть і прагнення до свободи. Ми маємо, як ніколи, проявляти свою любов до рідної країни – України.

День  Гідності  і  Свободи

21 листопада 2023 року 10-та річниця Дня Гідності І Свободи.

Україна – це територія Гідності і Свободи.  Такими нас зробили дві революції: Майдан 2004 року,який був святом Свободи, і революція Гідності  2013-го. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою автентичніть і прагнення до свободи. Ми маємо, як ніколи, проявляти свою любов до рідної  країни – України. Революції були випробуванням на цінність особистості, виміром людськості та Гідності. День Гідності і Свободи – це гордість і біль за наш народ, нашу націю. Українці   заплатили і  продовжують платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців. Це подвиг українських військових  та добровольців за незалежність  України. Наша безмежна вдячність всім, хто захищає  землю від ворогів, віддаючи найдорожче – життя. І ми, учні нашого ліцею,своїми листами,малюнками, донатами підтримуємо, робимо усе можливе для збереження, відвоювання миру і свободи.

Лідерами  8-10-х класів була проведена експрес-хвилинка

«Ціна Свободи» для учнів 1-11 класів. Хвилиною мовчання учні віддали  шану тим, хто загинув  за Мир і Свободу в

Україні.

Слава Україні!  Героям Слава!