Установчі вибори 2023 року

9 жовт. 2023
Установчі вибори 03 жовтня 2023 року в актовому залі ліцею № 17 відбулись Установчі збори. Вибори голів комісій.

Установчі  вибори  2023

03 жовтня 2023 року в актовому залі ліцею № 17 відбулись  Установчі збори.  Вибори голів комісій.  Тут зібрались лідери   5-11  класів, які привітали новообраного Голову учнівського самоврядування ученицю 8-А класу  Бойчук Вікторію та побажали їй успіхів на цій відповідальній посаді. Заступником  одноголосно була обрана Кобринець Ангеліна учениця 9-В класу, яка зайняла друге місце у виборах. Вона впевнена, що учнівський колектив буде сильним і організованим, з чіткою системою самоврядування. Постійно діючим органом учнівського самоврядування були запропоновані комісії:  «Феміда», «Волонтери», «Екологія і спорт», «Дозвілля», «Прес-центр». Шляхом пропозицій та голосування відбулось обрання голів комісій :  «Феміда» - Матвієнко Андрій 9-Б;    «Волонтери»  - Юхно Дарина (10-А); «Прес-центр» - Гончаренко  Дар'я (8-Б); «Екологія і спорт»  - Погосян Крістіна (10-Б),   Маєвська   Анастасія (10-А); «Дозвілля» - Попелянець Анатолій (9-Г). Також на зборах одноголосно була обрана секретар -  Шевченко Марія (9-Г).   Вибори пройшли в атмосфері дружби, ділового спілкування лідерів. Маємо надію, що вони будуть діяти в інтересах справи, організації і всіх  учнів ліцею, яких поведуть за собою. Бажаємо нашим лідерам великих  успіхів у  подальшому  житті  нашого  закладу !

Прес - центр