Жертви агресії

6 черв. 2023
4 червня – День вшанування пам` яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Діти – це майбутнє нашої Батьківщини.

4 червня – День вшанування  пам` яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Діти – це майбутнє нашої Батьківщини. І, коли вони гинуть, це страшний біль та горе не тільки для рідних , а ще непоправна втрата для всієї країни.Через активні бойові дії фактичну кількість загиблих встановити неможливо.Агресор   веде війну варварськими методами, щоденно знищуючи націю, щоденно незаконно вивозить дітей в невідомість.

В травні в кожному класному колективі ліцею №17 були проведені години спілкування, присвячені вшануванню дітей, які стали янголами під час війни. В 1 – 4 класах були проведені бесіди під назвою  «Пам` ятаємо!». Учні створювали малюнки янголів на знак того, що пам` ять про дітей,буде жити  в їх серцях. В 5-х – 11-х класах були проведені виховні години на тему «Дитинство, вбите війною…».  Рій 6-А класу (класний керівник  Кондріяненко  Світлана Миколаївна) провела усний журнал «Діти і війна».  Рій 10-Б класу (класний керівник Денисюк Надія Вікторівна) переглянув відеоролик    «Діти – жертви війни». В 1-х – 11-х класах були проведені виховні години, де класні керівники говорили дітям про цінність і безпеку життя, що варто завжди пам` ятати. В шкільній бібліотеці відбулась виставка  пам` яті загиблим дітям  «Не забудемо, не пробачимо…». З метою застереження дітей, шкільним лікарем та класними керівниками був проведені  тренінги, де навчали дітей особистої безпеки.  Їх проводили для того, щоб вони могли правильно чинити під час літніх канікул.  Ми з сумом в серці вшановуємо дітей ,які загинули внаслідок російської агресії.Вони були ні в чому не винні, вони були просто діти.Не забудем, не пробачим російським катам!

Прес - центр