«Правильні дії в правильний час!»

6 черв. 2023
В умовах війни будь-яке поранення може стати останнім. Аби цього не сталося, необхідні знання, які як ніколи актуальні. Ці знання можуть стати у пригоді і військовим і цивільним, які живуть під обстрілами. Учні 9-10-х класів відвідали обласний Центр тактичної медицини, щоб ознайомитися з курсом тактичної медицини. Інструктор центру Бомко Микола Євгенович цей курс веде особливо цікаво і корисно, поєднуючи теорію з наглядністю медичних засобів і практикою. Він послідовно вчить навичкам тактичної медицини, а саме: що має лежати в тактичній аптечці, які бувають турнікети (показує зразки), як відрізнити якісний турнікет від неякісного. Потім переходить до різних видів поранення, кровотеч, і як правильно накладати турнікет в залежності від місця поранення. Акцентує нашу увагу на «золотій годині» - першій годині після поранення та робити серцево-легеневу реанімацію. Ми практикувались з накладанням турнікетів, джгутів, вчились томпонуванню, накладання пов`язок при переломах різних травм, пораненнях голови. Це навчання дало нам багато корисного і необхідного на сьогодні . І в цивільних, і в тактичних умовах – наша безпека перш за все. Велика вдячність Миколі Євгеновичу за наші ,тепер, знання з тактичної медицини.

"В умовах війни будь-яке поранення може стати останнім. Аби цього не сталося, необхідні знання, які як ніколи актуальні. Ці знання можуть стати у пригоді і військовим і цивільним, які живуть під обстрілами". Учні 9-10-х класів відвідали обласний Центр тактичної медицини, щоб ознайомитися з курсом тактичної медицини. Інструктор центру Бомко Микола Євгенович цей курс веде особливо цікаво і корисно, поєднуючи  теорію з наглядністю медичних засобів і практикою. Він послідовно вчить навичкам тактичної медицини, а саме: що має лежати в тактичній аптечці, які бувають турнікети (показує зразки), як відрізнити якісний турнікет від неякісного. Потім переходить до різних видів поранення, кровотеч, і як правильно накладати турнікет в залежності від місця поранення. Акцентує нашу увагу на «золотій годині» - першій годині після поранення та робити серцево-легеневу реанімацію. Ми  практикувались з накладанням турнікетів, джгутів, вчились томпонуванню, накладання пов`язок при переломах різних травм, пораненнях голови. Це навчання дало нам багато корисного і необхідного на сьогодні . І в цивільних, і в тактичних умовах – наша безпека перш за все. Велика вдячність Миколі Євгеновичу за наші ,тепер, знання з тактичної медицини.