Безпека понад усе !

2 черв. 2023
Управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради рекомендовано організувати профілактично-просвітницьку роботу з пожежної безпеки. Учні 5, 6, 7 –х класів Білоцерківського ліцею – гімназії № 17 відвідали Навчально-методичний центр 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква з 26.05 - 31.05 2023 року.

Безпека  понад  усе !

Управлінням  освіти і науки Білоцерківської міської ради  рекомендовано організувати  профілактично-просвітницьку роботу  з пожежної безпеки.  Учні 5,  6, 7 –х  класів  Білоцерківського ліцею – гімназії  № 17  відвідали  Навчально-методичний  центр 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини  м. Біла Церква   з  26.05 -    31.05  2023 року. Учні отримали корисну інформацію, відвідали музей центру, спробували себе в ролі пожежників. Їх ознайомили з такими поняттями як «техногенна безпека»,  «пожежна безпека»,  «надзвичайна ситуація», «вогонь». Навчали учнів правильно діяти у випадку пожежі. І саме головне  - бути пильними, обережними, розсудливими. Знання пожежних правил необхідне.               Треба пам` ятати :  «Мати знання – бути озброєним!»