Ми - майбутнє Європи

17 трав. 2023
Наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку. Нині ми захищаємо європейський вибір зі зброєю в руках від зовнішнього російського агресора. День Європи – це символ започаткування нової, успішної, мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії,поваги до прав людини.

Ми  -  майбутнє Європи

Наша держава належить до європейського спільного дому.  Європейський вибір України – це запорука її розвитку. Нині ми захищаємо європейський вибір зі зброєю в руках від зовнішнього             російського агресора. День Європи – це символ започаткування нової, успішної, мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії,поваги до прав людини.  Це свято  в черговий раз нагадує нам,  що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.                   До Дня Європи вчителями  1-11 класів нашого ліцею проводились тематично-виховні заходи, класні години, вікторини, віртуальні мандрівки, бесіди за темами «Країни Європи», «Україна – це Європа», «Ми – майбутнє Європи». Учні 10-х класів взяли участь у диспуті « Що для мене означає бути громадянином Європейської держави?» Учні краєзнавчого гуртка (керівник Злочевська Н.О.) провели засідання на тему  «Знай про Європу більше». Класний керівник 11 класу Слаква О.М.  провела виховну годину на тему «Перспективи вступу України  до ЄС». Учнями «Євроклубу» (керівник Бондаренко Руслана, вчитель іноземної мови) було проведено засідання «Ми і Європа».

Ми – майбутнє Європи. Попереду нас чекає велика робота,яка вимагатиме від нас об` єднання  зусиль, високого професіоналізму і відповідальності у справі становлення України в якості Європейської держави.

Прес  -  центр