Театральна зустріч

26 квіт. 2023
Незабутньою була зустріч учнів 9-А класу (класний керівник Пономар Віра Степанівна) ліцею – гімназії № 17 з прем` єрним показом вистави «На полі крові» , яка відбулась в театральній студії «Sunn YLanD» (15+) ЦПО «Соняшник».

Театральна зустріч

Незабутньою  була  зустріч  учнів  9-А класу (класний керівник Пономар Віра Степанівна) ліцею – гімназії  № 17  з  прем` єрним  показом  вистави   «На полі крові» , яка відбулась в театральній студії «Sunn  YLanD» (15+)  ЦПО «Соняшник».   Драматична поема Лесі Українки «На полі крові»  написана на біблійський сюжет,  в якому досліджуються такі  явища , як зрада, трагедія людини, нездатної  піднятися до висот духу.  Виправдати зраду неможливо.  «Поле крові»  -  це душа людини, в якій живе боротьба Добра і  Зла.  Нас, глядачів, вразило  те, що автор твору говорить про нас, теперішніх.  Її поетична мова  й  досі  лишається актуальною у  ХХІ  столітті. Режисерський задум та гра юних акторів створювали захоплюючу атмосферу вистави і сприяли тому, щоб глядач ставав добрішим і мудрішим.