Наближаємо нашу Перемогу разом !

14 квіт. 2023
З настанням теплої погоди учні нашого ліцею - гімназії №17 долучились до природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерева Перемоги» з нагоди Всесвітнього дня Землі. Батьками учнів 4-Г класу (класний керівник Сорока О.М.) були закуплені саджанці дерев та кущів.

Наближаємо нашу Перемогу разом !

З настанням теплої погоди учні нашого ліцею  - гімназії  №17 долучились  до природоохоронного флешмобу з висадки дерев     «Дерева  Перемоги» з нагоди Всесвітнього дня Землі. Батьками  учнів 4-Г класу (класний керівник Сорока О.М.) були закуплені саджанці дерев та кущів. Учні 10-11 класів (рій «Громовиця») активно працювали з саджанням оцтових дерев одними з найдавніших рослин на нашій планеті.  Також на територіі ліцея   були посаджені: кінський каштан, бузок, жасмин, калина. Наша мета  - із кожним посадженим  деревом чи  кущем наближаємо  день Перемоги. Ми віримо в майбутнє України та наближаємо нашу Перемогу разом !

Прес - центр