Річниця незламності

2 бер. 2023
24 лютого 2023 року виповнилося 365 років від злочинного вторгнення росії в Україну. Це було продовженням загарбницької війни, яку вороги розпочали проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році. За рік Український народ продемонстрував всьому світові приклади патріотизму, стійкості та єдності перед жорстоким ворогом , що чисельно переважає.

Річниця незламності

24 лютого 2023 року  виповнилося  365 років від злочинного вторгнення  росії в Україну.  Це було продовженням  загарбницької війни,  яку вороги розпочали  проти України  9 років тому з окупації  Криму у 2014 році.  За рік  Український народ продемонстрував всьому світові приклади патріотизму, стійкості та єдності  перед жорстоким ворогом , що чисельно переважає.   24  лютого  учні та педагоги ліцею №  17  не залишились осторонь.  На виховних годинах,  на уроках історії згадували жахливі  історичні події  повномасштабного вторгнення росії   в нашу країну. В старших класах були проведені  бесіди на тему « 365 днів незламності» . Учні молодших класів провели години спілкування, на яких висловлювали свої щирі подяки нашим дорогим захисникам ЗСУ, волонтерам, а також подивились правила від песика  Патрона  та правила поведінки на замінованих територіях.  В ліцеї  була проведена  волонтерська акція «Зігрій воїна» ( збір комплексних засобів від простуди). Після повномасштабного наступу близько 200 тисяч українських дітей навчаються в освітніх закладах Німеччини. Серед них наша учениця  9-В класу  Ткаченко Аліна (лідер, голова шкільної комісії «Прес-центр»).  І там, за кордоном,  Аліна  активно займає життєву громадянську позицію і по радіозв` язку розповідає  про страшну трагедію ХХІ століття в Україні , зруйноване дитинство та незламність духу нашого Народу.