Ми пам`ятаємо Героїв Небесної Сотні

21 лют. 2023
День пам`яті Героїв Небесної Сотні ми відзначаємо щорічно 20 лютого. Революційні події зими 2013 – 2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Сьогодні - це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які бореться український народ.

Ми пам`ятаємо Героїв Небесної  Сотні

День пам`яті  Героїв Небесної Сотні ми відзначаємо щорічно 20 лютого.  Революційні події зими 2013 – 2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Сьогодні -  це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які  бореться український народ. Лідерами самоврядування  9-Б, 6-А, 5-А класів були проведені експрес-хвилинки «Героям Небесної Сотні присвячується». В 5-9 класах класними керівниками були проведені  онлайн тематичні виховні години. В  10 – 11 класах  лідери учнівського самоврядування підготували відеожурнал «Янголи пам` яті». Для учнів 4-х класів була організована книжкова виставка «Небесна сотня». Бібліотекар О. Домилівська підготувала урок мужності на тему «Хоробрі серця».  Учні 6-А класу намалювали плакат «Ми пам` ятаємо Героїв Небесної Сотні», 5-А – плакат «Воля», 5-Г -  «Слава Україні!  Героям Слава!» Проведення таких заходів дають змогу кожному підлітку усвідомити наскільки страшними були події того часу та збагатили свої знання про ті бурхливі дні Євромайдану та його причини. У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам` ять Героїв.

Прес - центр