30 січ. 2023
День Соборності України - це свято відзначає наш народ 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки. Соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову державу.

День  Соборності України

День Соборності України  - це свято відзначає наш народ  22 січня в день проголошення  Акту Злуки Української Народної Республіки. Соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову державу. Війна з Росією доводить, що для українців ідея соборності була і залишається національною цінністю. 20 січня 2023 року класні керівники 2-4 класів   провели тематичні виховні години «Соборна мати Україна», де учні декламували вірші,тримали один одного за руки, імітуючи єднання. Рій «Беркути» 4-Г класу (вчитель Сорока О.М.) підготувала історичні довідки про Соборність України та діти обговорювали, що вони можуть зробити корисного для своєї країни. Завідуюча бібліотеки Домилівська О.О., разом з класними керівниками (2-4 кл.) провела тематичну експозицію «Ми сильні, коли ми разом». Педагогічний колектив, батьки  ліцею постійно надають допомогу нашим Збройним Силам. Для них збирають кошти, продукти, одяг, медикаменти,виробляють окопні свічки, плетуть сітки . Вчителі Слаква О.М., Злочевська Н.О. активно допомагають волонтерам в доставці необхідних речей для наших бійців. Мовчан Н.М., Савіцька Л. В.  Злочевська Н.О, Денисюк Н.В, Цегельна С.Б, Міщенко Н.О, Борщ А.А., Ткач Н.М  постійно з любов` ю   в` яжуть теплі шкарпетки, шарфи для наших захисників, щоб вони відчували тепло наших рук і сердець, нашу підтримку поруч.