Волонтерська акція « З переможним Новим роком!»

21 груд. 2022
Волонтерський рух є одним із напрямів діяльності шкільного учнівського самоврядування. Лідери учнівського самоврядування Білоцерківської гімназії №17 доєднались до територіальної волонтерської акції « З переможним Новим роком !»

Волонтерська акція « З переможним Новим роком!»

Волонтерський  рух  є одним із напрямів діяльності шкільного учнівського самоврядування.  Лідери  учнівського самоврядування

Білоцерківської гімназії  №17  доєднались до  територіальної волонтерської  акції  « З переможним Новим роком !»  Для захисників нашої країни учні молодшої  та  середньої ланки  передали малюнки, вітальні листівки.  Кожен малюнок,  кожна листівка символізує любов та безмежну вдячність, підтримку, віру в  Перемогу  та, головне, щоб воїни повернулись живими до власної домівки, до рідних. Батьківський колектив ліцею зібрав солодощі,  засоби гігієни, теплі речі,  щоб передати  тепло своїх сердець мужнім захисникам і захисницям напередодні свята Святого Миколая та новорічними святами. Учні 10-х, 11-ого класів, рій «Громовиця» допомогли в сортуванні  продуктів, оформленні  та  доставки  великої кількості коробок,  пакунків в ЦПО «Соняшник».  Ця волонтерська акція є свідком того, що ми єдині і наші прагнення єдині – це жага Перемоги,  Миру, Любові  на нашій рідній  Батьківщині !