Конкурс малюнків «Твоє майбутнє - в твоїх руках»

27 жовт. 2022
Щороку в нашому ліцеї – гімназії № 17 проводиться конкурс « Твоє майбутнє - в твоїх руках»». Метою цього конкурсу є втілення та підтримка обдарованих дітей.

Конкурс  малюнків  «Твоє майбутнє  -  в  твоїх руках»

Щороку  в  нашому  ліцеї – гімназії  № 17 проводиться  конкурс  « Твоє  майбутнє  -  в твоїх руках»».  Метою  цього конкурсу  є  втілення  та  підтримка обдарованих дітей. Особливим аспектом  цього конкурсу  є  формування  особистості дитини  та  її  мотивація  при виборі  професії,  залучення  до творчої  діяльності,  організації  змістовного  дозвілля.  В  цьому конкурсі  брали участь  учні  1 – 4 класів  гуртка  «Українські умільці»  (керівник  Бобрик В.Д.)

Ми  пишаємося такими обдарованими дітьми і  щиро зичимо  успіхів і в подальших конкурсах.