Свято, що єднає неньку - Україну

5 вер. 2022
Відчуття , які виникають Першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями. Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань ,нових подій. Це свято вчителів, учнів, батьків, друзів. Сьогодні всі ми розуміємо, що військовий час змінив формат нашого зворушливого свята. Та попри всіх негараздів освітянське життя живе, продовжується.

Свято, що єднає  неньку - Україну

Відчуття , які виникають  Першого вересня,  неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями.  Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань ,нових подій.  Це свято вчителів, учнів, батьків, друзів. Сьогодні всі ми розуміємо, що військовий час змінив формат нашого зворушливого свята. Та попри всіх негараздів освітянське життя  живе,  продовжується. І  свято Першого дзвоника  - це свято, що єднає всю шкільну родину, і це завжди хвилююча подія для всіх. Рішення про проведення Першого дзвоника у форматі  офлайн  для 1-х, 5-х, 11 класів  ухвалив педколектив  нашого  ліцею- гімназії   № 17.

О  9.00  директор ліцею – гімназії  № 17   Грушник Б.В.   привітав  вихованців  з новим  навчальним  роком  та побажав  ,головне, - миру  та великих успіхів у навчанні.    З вітальними словами  і   побажаннями звернулись  до  дітей заступники директора  Новохацька Л.В.  та  Черниш О.М.   Лідери  11 класу  нашого  закладу підготували  сценарій   « Зі святом Першого вересня!»    Метою святкового заходу  було  -  налаштування дітей на позитив.  Ведучі  Мельник  Анна,  Строкань  Богдан,  Бойко Дмитро, Заграничний Олександр, Горбачевський Андрій ( 11 клас)  провели  святковий захід,  на  якому  лунав   державний Гімн України.   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам` ять наших героїв- захисників,  які загинули  заради нашого майбутнього, щоб  ми  жили  у вільній,  незалежній Україні.  Ведучі провели патріотичну вікторину,  в ході якої учні 1-х, 5-х класів активно взяли участь. А також виразно декламували вірші , присвячені  Батьківщині, миру, рідній школі.   В кінці свята  традиційно пролунав  дзвоник,  який відкрив  двері  в  Країну Знань.

Сьогодні діти неньки – України почнуть новий навчальний рік !