Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !

Наша єдність - наша зброя

22 січня 2024 року - День Соборності України. Сьогодніі, у часи повномаштабної війни з росією, цей день символізує нашу єдність, адже наша єдність - це наша зброя. Українці - один народ і жодні кордони не можуть розділити нас. В ліцеї № 17 відбувся флешмоб з нагоди 105-річчя соборності України, в якому взяла участь учні 1-11-х ккласів.
22 січ. 2024

«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…»

«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…» За ініціативи Президента України Володимира Зеленського в ліцеї № 17 розпочався проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Учасники будуть боротися за перемогу у п` яти дисциплінах: футзал, волейбол(дівчата), волейбол (хлопці), баскетбол,черлідинг. Цей проєкт розрахований, щоб розвивати спорт, вибудовувати особистість, розвивати відчуття суперництва, лідерські якості, виявляти талановитих спортсменів. Віримо в те,що учні нашого закладу досягнуть високих результатів і принесуть славу нашому ліцею.
18 січ. 2024

Твій вибір – це крила у майбутнє

Твій вибір – це крила у майбутнє Вибір професії – це найскладніший, найважливіший і найвідповідальніший крок у житті кожного випускника. Від того, ким бути залежить і особисте щастя, і внесок у суспільну справу. З метою проведення професійної роботи учні 11 класів нашого ліцею № 17 були запрошені в Київський національний університет культури і мистецтв, де відбувся День відкритих дверей. Унікальна творча атмосфера закладу об єднала абітурієнтів нашого міста. Освічені студенти ознайомили учнів з навчально-практичними мультимедійними аудиторіями, з високотехнологічними павільйонами.

Найвищий РНД!!!

За результатами навчальних досягнень здобувачів освіти ліцею за підсумками І семестру 2023/2024 н.р. перемогу вибороли учні 5 класів, а в індивідуальному рейтингу учень 9-А класу Резнік Денис
15 січ. 2024

Завершився ІІ етап ВСУО з базових дисциплін. За результатами вітаємо переможців та призерів ІІ етапу і бажаємо нових успіхів та досягення вищих сходинок
14 січ. 2024

Харчування

10 січ. 2024

Звіт роботи учнівського самоврядування

Звіт роботи учнівського самоврядування 09 січня 2024 року в ЦПО «Соняшник» був проведений захід «Звіт роботи учнівського самоврядування за І семестр 2023-2024 навчального року» в умовах військової агресії рф проти України. У звіті Голова учнівського самоврядування ліцею № 17 Бойчук Вікторія акцентувала роботу нашого закладу на національно-патріотичному вихованні учнів. Незважаючи на складну ситуацію, виховна робота була зосереджена на тісному зв` язку учнів самоврядування з педагогічним колективом. Учні постійно брали активну участь у проведенні міських заходів, акцій , конкурсів.

Різдво - оновлена історія

Різдво - оновлена історія Різдво Христове – це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Відзначається 25 грудня в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина. Це свято любові та надії, яке шанобливо відзначають у колі родин і дотримуються усіх традицій цього дня.

Безпека – перш за все

Ранній початок лікарської допомоги є фактором, який значно покращує шанси виживання пораненого. Тому існує поняття «золота година» - перша година після поранення та надання лікарської допомоги».
29 груд. 2023

Майстер-клас з виготовлення новорічних масок

Майстер-клас з виготовлення новорічних масок У межах роботи гуртка "Образотворче мистецтво" відбувся майстер-клас з виготовлення новорічних масок. Учні й учениці 1-2 класів у дружній і святковій атмосфері власноруч виготовили маски і на завершення заходу кожен витягнув для себе веселі передбачення і побажання на новий 2024 рік.

Наша єдність - наша зброя

22 січ. 2024

«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…»

18 січ. 2024

Твій вибір – це крила у майбутнє

Найвищий РНД!!!

14 січ. 2024

Харчування

10 січ. 2024

Звіт роботи учнівського самоврядування

Різдво - оновлена історія

Безпека – перш за все

29 груд. 2023

Майстер-клас з виготовлення новорічних масок

19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України: