Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

29 бер. 2021

БАТЬКАМ ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

Шість секретів для батьків, як зацікавити дитину навчанням. Поради психолога
10 бер. 2021

УВАГА!!! БАТЬКАМ "БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ"

Увага!!! Безпека дітей в ІНТЕРНЕТІ. Телефони "гарячих" ліній, за якими можна отримати психологічну підтримку у разі потрапляння в ризиковані для здоров'я ситуації, в тому числі випадки, пов'язані із соціальними мережами.
5 бер. 2021

Зі святом весни! Привітання від директора школи Бориса Володимировича Грушника працівникам школи....
5 бер. 2021

Правила поведінки на залізничних об’єктах та поблизу них

Правила поведінки на залізничних об’єктах та поблизу них Для того, аби не зазнати невиробничого травматизму на залізничному транспорті варто знати та дотримуватися правил поведінки на залізничних об’єктах та поблизу них. Аналіз випадків отримання травм сторонніми особами на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті, зокрема: перехід залізничних колій у невстановлених місцях; перебування на залізничних коліях;
5 бер. 2021

Від жінки - все життя людини!

Вітаємо жіночий колектив з святом 8-го Березня!!! Ми , учні школи № 17
5 бер. 2021

Пам'ятка безпеки для учнів та їх батьків безпека на льоду.

Нещасні випадки з дітьми трапляються частіше за все, що вони не знають або не дотримуються правил безпеки. В поданих пам'ятках подані правила безпеки на льоду для учнів та батьків.
24 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають 21 рік поспіль. Мова - це історія народу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
22 лют. 2021

Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно ми вшановуємо пам` ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи сьогодення, Європейське майбутнє України.
19 лют. 2021

До уваги батьків! ВАЖЛИВО!!!

Загальні рекомендації з надання допомоги дітям, у запобіганні суїцидальної поведінки для вчителів та батьків.
19 лют. 2021

Шкільний конкурс читців-декламаторів, присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки

« Горить зоря її поезії над краєм…» 15 лютого 2021 року в БЗШ № 17 відбувся шкільний конкурс читців- декламаторів, присвячений 150-річчю з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

23 вер. 2021
Година психолога для учнів 3-А класу
Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021
« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021
НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.