Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгу

Виставка до Великодня

У школі відбулася виставка робіт гуртківців. Учні презентували більше 15 картин.
18 квіт. 2019

Вітаємо учнів 10-тих класів: Снаговського Андрія, Старинець Анастасію, Котирло Карину, Тарасова Владислава перемогою (ІІ місце) у міському фестивалі учнівських проектів "Збережемо історичну память" та керівника Рябушенко Н.В.
17 квіт. 2019

"Моє місто у цвіті веснянім"

17 квітня 2019 року учні нашої школи були учасниками фото-квесту "Моє місто у цвіті веснянім", яке проводилося ЦНТТ.
10 квіт. 2019

Наша участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку"

Учні 10-х класів Снаговський А., Старинець А., Котирло К., Тарасов В. та учитель історії Рябушенко Н.В. 10 квітня взяли участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку".
10 квіт. 2019

Вітаємо з перемогою - за І місце у півфіналі та ІІІ місце у фіналі міської інтелектуальної гри, присвяченої 100-річчю Української революції команду інтелектуалів школи (учні 10-Б класу) та їх керівника Костенко Т.Д.
9 квіт. 2019

Вітаємо преможців!

Команда "Ерудит" у складі учнів 10-Б класу: капітан команди - Снаговський Андрій, члени команди: Ковтун Ксенія, Желтков Даниіїл, Краснюк Юрій, Лебедєв Микита, 6 квітня, зайняли ІІІ місце на міському брейн-рингу, присвяченому 100-річчю Української революції у ІІ турі.
6 квіт. 2019

ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ - БАГАТСТВО РОДИНИ

7 квітня - Всесвітній День Здоров'я
5 квіт. 2019

Фестиваль шкільних гуртків

Вихованці гуртка "Вишиванка" взяли участь у міському фестивалі гуртків декоративно-ужиткового мистецтва. Робота гуртка спрямована на формування компетентності обізнаності та самовираженості у сфері мистецтва.

Обираємо підручники!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-107 від 28.02.2019 року школа зробила черговий вибір підручників для 6 та 11 класів

Прийом до першого класу!

Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», ч. 2 ст. 66 Закону України «Про освіту» з 02.04.2019 року у школі буде проводитись прийом документів для зарахування дитини до першого класу згідно території обслуговування

Виставка до Великодня

17 квіт. 2019

"Моє місто у цвіті веснянім"

9 квіт. 2019

Вітаємо преможців!

6 квіт. 2019

ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ - БАГАТСТВО РОДИНИ

7 квітня - Всесвітній День Здоров'я
5 квіт. 2019

Фестиваль шкільних гуртків

Обираємо підручники!

Прийом до першого класу!

25 квіт. 2024
Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .
19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».