Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"Підготовка до ІІІ етапу змаганьШевченківські дні у ліцеї

2 лют. 2024

Шкільний етап з черліденгу завершено!

2 лютого у ліцеї № 17 відбувся останній відбір до команди з черлідингу серед учнів 6 класів у межах І шкільного етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч". Дівчатка продемонстрували свої вміння черлідера і найкращі претендентки увійшли до шкільної команди. Черліденг виховує лідерство і впевненість, командний дух, силу та витривалість, розвиває баланс та координацію і в цілому підтримує здоровий спосіб життя.
30 січ. 2024

Черліденг - це не просто спорт

30 січня 2024 року в ліцеї № 17 відбулись змагання з черлідингу серед учнів 5-х класів І-го шкільного етапу у рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» під керівництвом Миронової Л.П. Ми продовжуємо пошуки найталановитіших претендентів на участь у шкільній команді з черліденгу, яка буде представляти наш ліцей на міських замаганнях.

Пам`ятаємо !

29 січня Україна вшановує 106-ту річницю пам` яті Героїв Крут – українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

Вітаємо !

Вітаємо ! 29 січня 2024 року в ліцеї № 17 відбулась гра з волейболу між переможцями відбіркового туру змагань «Спілка шкільної ліги» у рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч». Команди 9-Б та 9-В активно змагались між собою за право бути учасниками у подальших міських змаганнях. Переможцем став 9-В клас. Вітаємо! Бажаємо натхнення та подальших перемог!
27 січ. 2024

27 січня Міжнародний День пам`яті жертв Голокосту

27 січня 2024 року ми вшановуємо пам` ять жертв Голокосту. Трагедія, яка не мала і не має права повторитись.

Починаємо наш шлях з черліденгу

Починаємо наш шлях з черліденгу 26 січня 2024 року в ліцеї 17 відбувся І (шкільний) етап змагань з черліденгу серед учнів 4-х класів з метою виявлення найсильніших учасників для формування майбутньої команди нашого закладу. Важливою вимогою до майбутніх членів команди було мати такі вміння і навички: працелюбність, достатня фізична підготовка, координація, гнучкість, витривалість, артистичність, гімнастичні та танцювальні вміння.
26 січ. 2024

Еко челендж "Затишна оселя для пернатих"

Учні ліцею № 17 взяли активну участь у еко челенджі "Затишна оселя для пернатих". Щороку взимку наші ліцеїсти турбуються про птахів і для цього вони створюють їм домівки, майструють годівнички, годують пернатих. Турбота про птахів - це обов'язок кожної людини.

Наша єдність - наша зброя

22 січня 2024 року - День Соборності України. Сьогодніі, у часи повномаштабної війни з росією, цей день символізує нашу єдність, адже наша єдність - це наша зброя. Українці - один народ і жодні кордони не можуть розділити нас. В ліцеї № 17 відбувся флешмоб з нагоди 105-річчя соборності України, в якому взяла участь учні 1-11-х ккласів.
22 січ. 2024

«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…»

«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…» За ініціативи Президента України Володимира Зеленського в ліцеї № 17 розпочався проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Учасники будуть боротися за перемогу у п` яти дисциплінах: футзал, волейбол(дівчата), волейбол (хлопці), баскетбол,черлідинг. Цей проєкт розрахований, щоб розвивати спорт, вибудовувати особистість, розвивати відчуття суперництва, лідерські якості, виявляти талановитих спортсменів. Віримо в те,що учні нашого закладу досягнуть високих результатів і принесуть славу нашому ліцею.
18 січ. 2024

Твій вибір – це крила у майбутнє

Твій вибір – це крила у майбутнє Вибір професії – це найскладніший, найважливіший і найвідповідальніший крок у житті кожного випускника. Від того, ким бути залежить і особисте щастя, і внесок у суспільну справу. З метою проведення професійної роботи учні 11 класів нашого ліцею № 17 були запрошені в Київський національний університет культури і мистецтв, де відбувся День відкритих дверей. Унікальна творча атмосфера закладу об єднала абітурієнтів нашого міста. Освічені студенти ознайомили учнів з навчально-практичними мультимедійними аудиторіями, з високотехнологічними павільйонами.

2 лют. 2024

Шкільний етап з черліденгу завершено!

30 січ. 2024

Черліденг - це не просто спорт

Пам`ятаємо !

Вітаємо !

27 січ. 2024

27 січня Міжнародний День пам`яті жертв Голокосту

Починаємо наш шлях з черліденгу

26 січ. 2024

Еко челендж "Затишна оселя для пернатих"

Наша єдність - наша зброя

22 січ. 2024

«Зростаймо дужими, до спорту небайдужими…»

18 січ. 2024

Твій вибір – це крила у майбутнє

12 квіт. 2024
Міста-герої. Міста - Героїв
Учні 3-х, 4-х класів провели інформаційну годину, присвячену містам, які були звільнені від російських агресорів за час повномасштабного вторгнення на території нашої держави. Частина учнів намалювала малюнки
12 квіт. 2024
Змагання все ближче і ближче
Змагання все ближче і ближче З неймовірною швидкістю наближається районний етап змагань з черліденгу в рамках Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч" і вже на наступному тижні шкільна команда нашого ліцею "Невгамовні дівчата" буде представляти Білоцерківську громаду на третьому етапі шкільних ліг.
9 квіт. 2024
ВІТАЄМО!
ЧОРНУ АННУ, ученицю 9-В класу, з ПЕРЕМОГОЮ у ІV Веукраїнському етапі Всеукраїнської учнівскої олімпіади з географії. Бажаємо успіхів, натхнення та безперечних перемог!