Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

6 трав. 2021

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ. Рекомендації МОН для батьків та педагогів.
5 трав. 2021

Міський конкурс "Здорові діти-успішна країна!"

22-23 квітня 2021року був проведений І(міський) етап обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування.
26 квіт. 2021

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

Як підтримати психічне здоров'я дітей під час пандемії. Поради психолога про те, як допомогти дітям впоратися з багатьма емоціями, які вони можуть відчувати.
22 квіт. 2021

Любов та вдячність захисникам України !

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги добра над злом, світла над пітьмою, віри та безнадією. Мабуть, тому в ці весняні дні більшості людей хочеться бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного.
21 квіт. 2021

Діяльність гуртка "Креатив"

Діяльність гуртка спрямована на розвиток потенційних можливостей та природних здібностей учнів засобами декоративно-ужиткового мистецтва, залучення їх до скарбниці народної творчості.
16 квіт. 2021

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

Як підготуватися до здачі ЗНО. Поради психолога
15 квіт. 2021

Професії після 9 класу (куди вступити, список)

Перш ніж ми розповімо вам про те, яку освіту після 9 класів шкільного навчання може отримати учень, давайте поговоримо про те, чи варто йти зі школи раніше її повного завершення. Відразу варто відзначити, що нічого страшного в тому, що дитина думає про вихід зі школи після 9 класу, немає.
13 квіт. 2021

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ (ПОРАДИ БАТЬКАМ)
9 квіт. 2021

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ТА УЧНЯМ

ЯК ЗБЕРЕГТИ СТАБІЛЬНИЙ ЕМОЦІЙНИЙ СТАН ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: 5 ПОРАД ПСИХОЛОГА
30 бер. 2021

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

Поради психолога батькам. Навчити вчитися. Як мотивувати дитину ?

23 вер. 2021
Година психолога для учнів 3-А класу
Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021
« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021
НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.