ПОРАДИ ПСИХОЛОГАПрофесії після 9 класу (куди вступити, список)  ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ТА УЧНЯМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМБАТЬКАМ ПОРАДИ ПСИХОЛОГА УВАГА!!! БАТЬКАМ "БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ"Вітаємо!

28 груд. 2020

Вітальні листівки

Вітальні листівки Кожного року в нашому місті Управлінням освіти і науки та Центромнауково-технічної творчості Білоцерківської міської ради проводиться виставка-конкурс «Вітальна листівка».
22 груд. 2020

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини»

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини» 10 грудня 2020 року Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ проводив патріотичний фестиваль серед учнівської молоді міста «В ім`я Батьківщини».
22 груд. 2020

В грудні відбувся міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Переможцями цієї виставки в номінації «Сюжетна композиція»
22 груд. 2020

Акція « Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

Святий Миколай творить чудеса та приносить подарунки і радість людям. Особливої уваги та тепла потребують і діти, і дорослі, особливо, які перебувають у зоні ООС. Щорічно батьки, педагоги, учні нашої школи беруть активну участь в міській акції «Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає». Учні-волонтери нашої школи БЗШ № 17 зібрали подарунки,солодощі,вітальні листівки з побажаннями миру, добра та злагоди.
21 груд. 2020

« Святий Миколай іде - Різдво веде»

День святого Миколая – це день святкування та вшанування пам`яті Святого Миколая у католиків та православних. Діти знаходять подарунки під подушками від Миколая, а дорослі моляться святому про здоров`я та благополуччя.
14 груд. 2020

Структура навчального року!

Відповідно до частин 3, 4 статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пункту 11 розділу XII Закону України «Про освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами)
14 груд. 2020

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини»

3 груд. 2020

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

26 лист. 2020

День пам` яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років

День пам` яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років "Не маємо права забути" Роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам` ять назавжди залишається… Голодомор - це геноцид української нації в 1932 – 1933
20 лист. 2020

Революція Гідності – погляд у майбутнє

21 листопада ми відмічаємо сьому річницю Дня Гідності та Свободи – початку доленосних для українців подій : Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

16 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як підготуватися до здачі ЗНО. Поради психолога
15 квіт. 2021
Професії після 9 класу (куди вступити, список)
Перш ніж ми розповімо вам про те, яку освіту після 9 класів шкільного навчання може отримати учень, давайте поговоримо про те, чи варто йти зі школи раніше її повного завершення. Відразу варто відзначити, що нічого страшного в тому, що дитина думає про вихід зі школи після 9 класу, немає.
13 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ
ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ (ПОРАДИ БАТЬКАМ)