Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

21 трав. 2021

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.

21-го травня у нашій школі було проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху. Учні 6-А класу нашої школи показали високі знання з Правил дорожньго руху на уроці.
20 трав. 2021

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

20 травня український народ традиційно відзначає чудове свято-День вишиванки. Це свято закликає нас берегти споконвічні народні традиції та звичаї українського народу.
18 трав. 2021

Міжнародний день сім` ї

15 травня вся країна відзначала Міжнародний день сім` ї - день наших з Вами родин. Сім` я завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації.
13 трав. 2021

Вітаємо учня 11-А класу, САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА, нашу гордість, з абсолютною перемогою у 55 інтелектуальному Міжнародному заході "50 слів" у номінації "До 18 років" . Бажаємо нових перемог і здійснення омріяних задумок!!!!!!!!!!

Привітання від 6-В!!!

Міжнародне та локальне свято на честь матері сім’ї, а також материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. Його відзначають у різні дні у багатьох частинах світу, найчастіше в березні чи травні. Свято доповнює подібні урочистості на честь членів сім'ї, такі як День батька, День братів і сестер та День бабусь і дідусів. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Учні 6-В класу вітають своїх найрідніших зі святом....
7 трав. 2021

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл»)

07 травня 2021 року в нашому місті відбувся І міський етап військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»), в якому взяв активну участь рій «Громовиця» БЗШ № 17 . До конкурсних змагань команда готувалась заздалегідь згідно Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура» («Сокіл»).

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

6 трав. 2021

Онлайн-етап військово-патріотичної гри "Джура" ("Сокіл").

Презентація рою "Громовиця"

Презентація рою "Громовиця" БЗШ № 17 за 2020-2021 р.

Діяльність гуртка "БІСЕРОПЛЕТІННЯ"

Національно-культурне відродження України передбачає зростання ролі народознавства в навчально-виховному процесі, а відтак і відтворення народних традицій, ознайомлення учнів із надбаннями культури та оволодіння ними технікою народних ремесел.

23 вер. 2021
Година психолога для учнів 3-А класу
Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021
« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021
НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.