ПОРАДИ ПСИХОЛОГАПрофесії після 9 класу (куди вступити, список)  ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ТА УЧНЯМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМБАТЬКАМ ПОРАДИ ПСИХОЛОГА УВАГА!!! БАТЬКАМ "БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ"Вітаємо!

27 січ. 2021

Вітаємо !!!

У міському конкурсі «Вітальна листівка» (номінація «День космонавтики»)
22 січ. 2021

«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітають усіх з Днем Соборності України! 22 січня 1919 року проголошення Соборності УНР і ЗУНР стало історичним фактом об`єднання українських земель в єдину державу.
21 січ. 2021

ЕКО-ЧЕЛЕНДЖ "Зроби годівничку - врятуй пташину"

Вихованець гуртка "ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ" взяв активну участь у еко-челенджі
20 січ. 2021

Увага!!! Опитування для батьків

Шановні батьки !!! З метою покращення рівня проходження дистанційного навчання в закладі БЗШ № 17 у період з 13.01. по 20.01. 2021 року буде проводитися онлайн опитування. Адміністрація школи просить всіх небайдужих батьків учнів 5 -11 класів взяти участь .
18 січ. 2021

Поради психолога батькам

Зовнішнє незалежне оцінювання! Як підтримати свою дитину? (психологічні поради батькам)
15 січ. 2021

Поради психолога для учнів при підготовці та здачі ДПА та ЗНО

14 січ. 2021

Психологічне тестування для учнів 11 класів : "Як обрати професію"

Психологічне тестування для учнів 11 класів: "Як обрати професію". Шановні учні 11 класів пройшовши дане тестування Ви зможете дізнатись про себе багато цікавого та корисного при виборі майбутньої професії.
11 січ. 2021

ЗНО - 2021

ЗНО - 2021 має багато особливостей і новацій, з якими батьки та учні 11 класів були ознайомлені на загальних онлайн-зборах
7 січ. 2021

Пробне ЗНО!!!

З 5 січня розпочалась реєстрація на пробне ЗНО, яка триватиме до 19 січня
6 січ. 2021

Тривалість уроку з викоританням тихнологій дистанційного навчання

16 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як підготуватися до здачі ЗНО. Поради психолога
15 квіт. 2021
Професії після 9 класу (куди вступити, список)
Перш ніж ми розповімо вам про те, яку освіту після 9 класів шкільного навчання може отримати учень, давайте поговоримо про те, чи варто йти зі школи раніше її повного завершення. Відразу варто відзначити, що нічого страшного в тому, що дитина думає про вихід зі школи після 9 класу, немає.
13 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ
ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ (ПОРАДИ БАТЬКАМ)