ПОРАДИ ПСИХОЛОГАПрофесії після 9 класу (куди вступити, список)  ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ТА УЧНЯМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМБАТЬКАМ ПОРАДИ ПСИХОЛОГА УВАГА!!! БАТЬКАМ "БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ"Вітаємо!

5 бер. 2021

Пам'ятка безпеки для учнів та їх батьків безпека на льоду.

Нещасні випадки з дітьми трапляються частіше за все, що вони не знають або не дотримуються правил безпеки. В поданих пам'ятках подані правила безпеки на льоду для учнів та батьків.
24 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають 21 рік поспіль. Мова - це історія народу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
22 лют. 2021

Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно ми вшановуємо пам` ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи сьогодення, Європейське майбутнє України.
19 лют. 2021

До уваги батьків! ВАЖЛИВО!!!

Загальні рекомендації з надання допомоги дітям, у запобіганні суїцидальної поведінки для вчителів та батьків.
19 лют. 2021

Шкільний конкурс читців-декламаторів, присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки

« Горить зоря її поезії над краєм…» 15 лютого 2021 року в БЗШ № 17 відбувся шкільний конкурс читців- декламаторів, присвячений 150-річчю з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.
19 лют. 2021

Міський конкурс «Різдвяна зірка»

Міський конкурс дитячого малюнку «Різдвяна зірка» був організований на честь свята Різдва Христова. Мета конкурсу: розкрити красу і зміст свята Різдва Христова, згідно Слова Божого, сприяти розвитку творчих здібностей в атмосфері образотворчого мистецтва, позитивного духовного розвитку підростаючого покоління.
15 лют. 2021

Ділова гра « Вибори 2021»

09 лютого 2021 р. в школі відбулась ділова гра «Вибори 2021». До участі в виборах класні колективи 7 – 11кл . внесли свої пропозиції щодо кандидатів на посаду голови шкільної учнівської організації «Шкільний Дім».
29 січ. 2021

ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ

29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Черніговщині сталася трагедія, яка сколихала, пробудила всю Україну. У цей день юнаки у нерівному бою віддали своє життя, але відстояли честь України.
27 січ. 2021

Гірка пам`ять Голокосту

27 січня в усьому світі відзначається Міжнародний день пам `яті жертв Голокосту. Голокост - ( у перекладі з грецької мови «всеспалення», «спалений цілком») загибель значної частини єврейського населення Європи (понад 6 мільйонів) протягом 1933-1945 років.
27 січ. 2021

Вітаємо !!!

У міському конкурсі «Вітальна листівка» (номінація «Різдвяна»)

16 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як підготуватися до здачі ЗНО. Поради психолога
15 квіт. 2021
Професії після 9 класу (куди вступити, список)
Перш ніж ми розповімо вам про те, яку освіту після 9 класів шкільного навчання може отримати учень, давайте поговоримо про те, чи варто йти зі школи раніше її повного завершення. Відразу варто відзначити, що нічого страшного в тому, що дитина думає про вихід зі школи після 9 класу, немає.
13 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ
ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ (ПОРАДИ БАТЬКАМ)