Зміни  до ЗНО!Я люблю  Білу Церкву!Освітній процес на період карантину!ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!Особливості організації освітнього процесуУвага! Учасники освітнього процесу!Історія України!Режим роботи закладу!

17 лют. 2020

Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020

ЗНО - 2020

Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020

ІІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020

Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!
5 лют. 2020

Вітаємо призерів міського етапу обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти" ученицю 5-В класу КОБРИНЕЦЬ АНГЕЛІНУ (ІІ), учня 5-Г класу ЗЛОЧЕВСЬКОГО БОГДАНА (ІІІ), учня 7-Г класу АРТІМОНОВА СВЯТОСЛАВА (ІІІ) та їхніх керівників ПОЛІЩУК Т,М,, ДЕНИСЮК Н.В., СОВЕНКО В.В.
4 лют. 2020

Вітаємо ученицю 9-Б класу Чернух Анастасію з перемогою (ІІІ місце) у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса "Незламний лицар правди і свободи" та її керівника Юрченко Н.М.
22 січ. 2020

День Соборності України

День соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в об’єднанні українських земель.
20 січ. 2020

Зимовий бал

Старанно готувались, адже це не просто бал, а бал лідерів учнівського самоврядування.
10 січ. 2020

Солодкі подарунки

Майстер-клас по розпису пряників.
10 січ. 2020

Цікаві канікули

Цікаво і весело проходять зимові канікули!

13 вер. 2020
Зміни до ЗНО!
У 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни стосуються предметів українська мова та література, математика та кількості і можливості щодо вибору предметів на ЗНО
12 вер. 2020
Я люблю Білу Церкву!
Присвята рідному місту від учня 6-Г класу Злочевського Богдана та учениці 3-В класу Ткаченко Катерини
9 вер. 2020
Освітній процес на період карантину!
Міністерство охорони здоровя України розробило умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу на період карантину у 2020 році.