Зміни  до ЗНО!Я люблю  Білу Церкву!Освітній процес на період карантину!ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!Особливості організації освітнього процесуУвага! Учасники освітнього процесу!Історія України!Режим роботи закладу!

9 бер. 2020

Весняні свята

Відбулись святково-розважальні програми в БЗШ №17
28 лют. 2020

Увага! Зміни до вступу у ВНЗ!

Про зміни умов вступу до вишів 2020 році оголосили у Міністерстві освіти та науки України. Нова міністерка Ганна Новосад уже підписала документ і він знаходиться на стадії реєстрації...
26 лют. 2020

З нагоди Дня народження!

З нагоди Дня народження видатної письменниці Лесі Українки 25.02.2020 року в школі була проведена тематична виставка газет та плакатів, яку підготувала учитель початкових класів Савицька Л.В. разом з учнями та батьками

Міжнародний день рідної мови

У рамках Міжнародного дня рідної мови для учнів 5-11 класів науковими співробітниками краєзнавчого музею Білої Церкви була проведена виїзна мультимедійна екскурсія "Шевченко і Київщина"
21 лют. 2020

Вітаємо вчителя російської мови та зарубіжної літератури ЛУКІЯНЧУКА АНДРІЯ АНТОНОВИЧА, який став володарем ЗОЛОТОЇ ГРАМОТИ за вагомий особистий внесок та визначні досягнення спрямовані на розвиток освітнього проекту "Всеосвіта"

Гордість нашої школи!

Вітаємо учня 10-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА з перемогою в І етапі (регіональному) Всеукраїнського конкурсу "Моя карєра в Україні". Богдан став учасниками конференції, що проходила в Києві за участю відомих та успішних людей, які зробили свою карєру в Україні.
21 лют. 2020

Пам′яті Героїв Небесної Сотні!

Протягом тижня в школі були проведені різні тематичних заходи, присвячені пам′яті Героїв Небесної Сотні, підготовлені учителями історії Дячук Л.М., Комайгородською Т.В., бібліотекарем школи Домилівською О.О.
20 лют. 2020

Герої Небесної Сотні

20 лютого 2020 року пройшла міська історико-краєзнвча конференція "Зима, що нас змінила", яка була присвячена 6-ій річниці памяті Героїв Небесної Сотні. Активними учасниками стали учні нашої школи Гаврилюк Наталія, Кукурудз Анна, Руденко альбіна, Смола Даря, які провели пошукову роботу про Героїв Небесної сотні та призентували свої напрацювання в мультимедійних презентаціях
18 лют. 2020

ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"

Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020

ЗНО - 2020

Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.

13 вер. 2020
Зміни до ЗНО!
У 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни стосуються предметів українська мова та література, математика та кількості і можливості щодо вибору предметів на ЗНО
12 вер. 2020
Я люблю Білу Церкву!
Присвята рідному місту від учня 6-Г класу Злочевського Богдана та учениці 3-В класу Ткаченко Катерини
9 вер. 2020
Освітній процес на період карантину!
Міністерство охорони здоровя України розробило умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу на період карантину у 2020 році.